Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Розпочався новий етап ремонту Володимирського узвозу: масштабні ремонтні роботи покриття із бруківки на середніх смугах дороги (+фото)

10 червня 2022 року, 8:30

У столиці продовжують ремонтувати вулиці. Зокрема, розпочався новий етап ремонту Володимирського узвозу: масштабні ремонтні роботи покриття із бруківки на середніх смугах дороги. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Щоденно на об’єкті працюють десятки фахівців у складі 6 бригад. Наразі заверешено перший етап – оновлення покриття площею понад 1600 кв. м. А це більше ніж половина від запланованого обсягу робіт. Загальна площа ремонту становить близько 3000 кв. м», – повідомив Микола Поворозник.
Він додав, що цьогорічний ремонт Володмирського узвозу – продовження робіт, які розпочалися у 2021-му році. Минулого року оновили покриття площею 1606 кв. м.

«У результаті, завдяки поточним ремонтам на цій вулиці ми зможемо ліквідувати більшість проблемних місць. Зокрема, просідань основи проїжджої частини», – зазначив Микола Поворозник.

Завершити роботи планують до початку липня.

Ремонт Володимирського узвозу

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]