Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Снігопад у столиці: вночі на дорогах працювали 347 одиниць спецтехніки КК «Київавтодор»

08 лютого 2021 року, 7:29

Як і прогнозували синоптики, близько опівночі розпочався снігопад. Перед початком опадів дорожники виконали превентивну обробку, у першу чергу, мостів, вулиць із бруківки, спусків, зупинок громадського транспорту та сходів. Із початком снігопаду розпочалось й прибирання доріг та тротуарів. Про це повідомляє КК «Київавтодор».

Було залучено 347 одиниць спецтехніки і 206 працівників у складі 32 бригаді з ручного прибирання. 

Як зазначили у комунальній корпорації, це тільки початок снігопаду. Упродовж дня, зокрема, пообіді очікується посилення опадів. Тож, дороги і тротуари очищають повторно. 

Закликаємо водіїв не залишати авто на узбіччях, крайніх смугах і тротуарах, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки. 

Також наполегливо просимо не використовувати власні автомобілі під час снігопаду, а надати перевагу громадському транспорту. Зменшення навантаження, зокрема, на автомобільний трафік дозволить комунальним службам максимально ефективно боротися з наслідками негоди.

Прибирання снігу (8 лютого)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]