Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Столична влада збільшить фінансування малокомплектних дошкільних закладів і закладів дошкільної освіти з групами спеціального типу

09 вересня 2022 року, 9:24

Столична влада збільшить фінансування малокомплектних дошкільних закладів і закладів дошкільної освіти з групами спеціального типу. За відповідне рішення проголосували 77 депутатів Київської міської ради.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Валентина Мондриївського, внаслідок повномасштабного вторгнення столиця прихистила понад 200 тисяч переселенців зі східних і південних областей.

«Міська влада докладає максимум зусиль для того, щоб вимушені переселенці та особи, які потребують додаткового або тимчасового захисту, мали доступ до усього спектру послуг на рівні з киянами, зокрема й у сфері освіти. Проєкт рішення розроблено задля збільшення фінансування малокомплектних дошкільних закладів і закладів дошкільної освіти з групами спеціального типу. Це сприятиме розширенню дії базового фінансового нормативу, а саме: буде забезпечено повну компенсацію перебування дітей вимушених  переселенців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту в комунальних закладах дошкільної освіти», – зазначив Валентин Мондриївський.

Заступник голови КМДА додав, що наразі необхідно продовжувати розробку дієвих механізмів для того, щоб допомогти нашим співгромадянам освоїтись у новому місті та забезпечити їхні першочергові потреби.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]