Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Святкування Дня Києва стартувало музичною екскурсією Андріївським узвозом: у програмі – ще понад півтори сотні заходів (+фото)

25 травня 2021 року, 16:45

Цими вихідними кияни та гості міста відзначають подвійне свято: 29 травня – День столиці і 30 травня – День Києва. З цієї нагоди відбувається понад півтори сотні тематичних онлайн і офлайн спортивних, культурно-мистецьких і розважальних заходів, які триватимуть у всіх десяти районах міста і розраховані на різні цільові аудиторії.

Зокрема, сьогодні, 25 травня, святкова програма розпочалася виступом Муніципальної академічної чоловічої хорової капели ім. Л. Ревуцького, яка провела музичну екскурсію локаціями Андріївського узвозу.

27 травня презентують міжмузейний виставковий проєкт «ВЕЛИКА СІМКА», який представить твори семи видатних українських художників: Т. Шевченка, К. Малевича, О. Архипенка, Г. Нарбута, М. Бойчука, М. Примаченко, А. Криволапа в Музеї історії міста Києва. Виставка, яка триватиме до 26 червня, ознайомить із художніми ідеями авторів, які стали авангардними та суттєво вплинули на розвиток культури України та світу.

28 травня в Голосіївському парку ім. Максима Рильського о 15:00 розпочнеться фестиваль «Голосіївські сонячні дзвони».

29 травня о 16:30 урочисто відкриється 50-ий, ювілейний, Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», який протягом тижня, до 6 червня, продемонструє до 200 кінокартин. О 10:00 відбудеться вернісаж «Старий Київ у поштівках» у Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця». О 12:00 розпочнеться святкова культурно-мистецька програма у Будинку культури «Конча-Заспа».

29-30 травня на Співочому полі відбудеться комерційний захід Kyiv fan fest, на якому виступатимуть зірки української музики.

30 травня о 08:00 уже традиційно розпочнуть вітрильну регату, присвячену Дню Києва, – на Київському річковому вокзалі біля причалу № 6.

У неділю о 09:00 на Майдані Незалежності стартують учасники традиційного 28-го спортивного благодійного «Пробігу під каштанами». Долучитися до них офлайн можуть й усі охочі – завдяки мобільному додатку Strava. 

Із 11:00 до 14:00 на території заповідника «Софія Київська» проведуть Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Кубок столиці». Такі події проводяться у великих європейських містах і дають можливість не лише продемонструвати рівень своєї майстерності, а й побачити унікальні туристичні локації.

Нагадаємо, що  формат проведення масових заходів адаптовано до чинних карантинних вимог. А основними локаціями центральних святкових подій стануть Арка дружби народів та Співоче поле.

Святкування Дня Києва 2021: Музична екскурсія локаціями Андріївського узвозу від капели Ревуцького

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]