Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Тривають перевірки маршрутів пасажирського транспорту на дотримання правил перевезень

07 серпня 2020 року, 15:16

У столиці тривають регулярні рейди на маршрутах міського, приміського та міжміського сполучень щодо дотримання правил перевезення пасажирів. Протягом останніх двох тижнів, зокрема, перевірили місця концентрації нелегальних перевізників: локації поблизу станцій метро «Виставковий центр», «Нивки», «Святошин» та «Житомирська». Про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

На перевізників складено акти та протоколи про адміністративне правопорушення за частиною 2 статті 140 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Застосування адміністративних санкцій до порушників не призводить до помітних результатів. Це вкотре свідчить про необхідність внесення змін у законодавство стосовно посилення відповідальності за здійснення перевезень пасажирів без необхідних документів. Перевізники почнуть відповідально ставитися до своїх обов’язків, коли штрафи за порушення правил перевезення пасажирів будуть суттєво збільшені. Відповідні пропозиції неодноразово направляв Департамент до Міністерства інфраструктури України», – повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Валентин Осипов.

Окрім того, серед виявлених порушень – недотримання перевізниками протиепідемічних правил та вимог, неналежний технічний стан автобусів тощо.

Зазначимо, що дотримання норм безпеки у транспорті контролює поліція. Зокрема, і дотримання регламентів роботи щодо кількості пасажирів, і маскового режиму.

Нагадаємо, що за порушення протиепідемічних заходів та обмежень передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Нижній поріг штрафу становить 17 тисяч гривень.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]