Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Троє постраждалих дорослих від ранкового обстрілу перебувають у столичних лікарнях

26 червня 2022 року, 16:35

У медзакладах столиці перебувають троє дорослих пацієнтів, які постраждали унаслідок ранкових обстрілів. Про це на Facebook сторінці повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«У результаті ранкового обстрілу до столичних медзакладів доставили 5 дорослих осіб. Двох постраждалих лікарі оглянули, провели додаткові обстеження, обробили рани та виписали, оскільки вони не потребували додаткової медичної допомоги. Ще троє пацієнтів, серед яких і мама постраждалої дівчинки, наразі у стані середньої тяжкості», — розповів Микола Поворозник.

Він додав, що постраждалу 7-річну дівчинку доправили до Національної дитячої спеціалізованої лікарні МОЗ України ОХМАТДИТ.  За інформацією лікарів, дівчинку прооперовано. Її стан стабільний, життю нічого не загрожує.

«Я вкотре щиро дякую столичним медикам за їхню героїчну роботу у, подекуди, надскладних та небезпечних умовах. Вони роблять все, заради потрятунку життів наших мешканців», — написав Микола Поворозник.

Також він закликав громадян бути свідомими та обережними, не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]