Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Центр комунального сервісу» пропонує два способи оплати онлайн за спожиті житлово-комунальні послуги

10 вересня 2020 року, 17:45

Щоб уникнути скупчень у черзі та заощаджувати час при оплаті, «Центр комунального сервісу» (ЦКС) пропонує користуватися зручними муніципальними онлайн-сервісами для оплати за спожиті житлово-комунальні послуги.

Рахунки за серпень поточного року можна оплатити такими способами:

Для оплати через особистий кабінет достатньо виконати 3 прості кроки:

  • створити обліковий запис на сайті ЦКС (для нових користувачів особистого кабінету створено відеоінструкцію: https://youtu.be/U-ZmUUA1Qv8);
  • додати об’єкт (квартиру або кілька);
  • сплатити без комісії «карткою киянина» або розрахуватися будь-якою банківською карткою, з урахуванням витрат на забезпечення переказу коштів.

Щоб оплатити за спожите через QR-код, потрібно лише зісканувати код із паперового рахунку, перейти за посиланням, ввести номер телефону і електронну адресу та натиснути «Сплатити».

Для отримання електронних рахунків на e-mail, достатньо залишити заявку за посиланням: https://cks.com.ua/bill.

Також «Центр комунального сервісу» нагадує, що пільговий період оплати за комірне у період дії протиепідемічних заходів продовжено до 30-го числа.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]