Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Цими вихідними Дніпровський район відзначатиме 50-річчя у парку «Перемога» святковими концертами та низкою майстер-класів

22 травня 2019 року, 18:18

У парку «Перемога» 25 та 26 травня низкою різноформатних заходів відзначать 50-річчя Дніпровського району. Про це повідомили у Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації.

25 травня заходи триватимуть із 10:00 до 18:00.

Зокрема, із 10:00 до 14:00 проходитиме відкритий чемпіонат Дніпровського району столиці з бойових мистецтв «Комбат Самозахист ІСО».

Із 13:00 працюватимуть виставки творчих робіт, концертні площадки аматорських творчих колективів, локації з майстер-класами.

Окрім того, гості заходу зможуть побачити показові спортивні та хореографічні виступи вихованців підліткових клубів, презентації закладів вищої освіти, розташованих на території Дніпровського району, та соціальних проектів громадських організацій.

 ГО «Український Легіон», наприклад, продемонструє навички поводження зі зброєю та надання першої медичної допомоги, а ГС «Центр національно-патріотичного виховання» проведе майстер-клас із бойових мистецтв та стрільби з луку.

Основною родзинкою святкової програми 25 травня о 16:00 стане гала-концерт «Нам лише 50 – могутній Дніпровський район». На гостей заходу чекатимуть виступи зразкових хореографічних та народних художніх колективів, лауреатів всеукраїнських та міжнародних фестивалів, вихованців Дитячої музичної школи № 13 ім. Глінки, Джазового оркестру тощо.

26 травня із 14:00 працюватимуть локації та майстер-класи художників, презентації від бібліотек району. Із 16:00 розпочнеться Фестиваль аматорської творчості колективів Дніпровського району, у рамках якого виступатимуть хореографічні, вокальні, циркові та інші колективи закладів культури, освіти, громадських організацій тощо.

Нагадаємо, 23 травня 2019 року Дніпровському району столиці виповнюється 50 років із дня утворення.

Місце проведення: парк культури і відпочинку «Перемога» (ст. м. «Дарниця»).

Акредитація представників ЗМІ до 18:00 24 травня за тел.: (044) 559-08-35; [email protected]

[email protected]

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]