Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Цього року День Києва пройде під гаслом «Чотири дні танцю, музики та квітів» (програма заходів)

25 травня 2017 року, 15:17

У рамках святкування протягом тижня в столиці відбудеться 30 різноманітних заходів на загальноміському рівні і ще близько 150 заходів - в районах міста.

Із 25 травня розпочнуться святкові заходи на Софійській площі – тут усіх охочих чекатимуть дні танцю, музики та співу.

Окрім того, 26 травня вже втретє відбудеться міжнародний фестиваль «Anne de Kiev Fest» під егідою ЮНЕСКО, UNICEF і КМДА. У рамках фестивалю заплановано оперний концерт «Чотири Королеви»; демонстрацію відеоопери «Анна Ярославна» та фільму-опери «Ярослав Мудрий». Також буде закладено Сквер франкофонії імені Анни Київської, де презентують сорт троянд із Франції, виведених спеціально на честь королеви Анни Київської.

У суботу, 27 травня, з парку Тараса Шевченка о 17:00 стартуватиме святкова хода, яка закінчиться масовим виконанням гімну столиці «Як тебе не любити, Києве мій».

Протягом усіх вихідних, 27 та 28 травня, в парку «Перемога» на глядачів чекає цікава різножанрова концертна програма та велика кількість інтерактивів – танцювальні змагання, майстер-класи для всіх охочих із сальси, латини, фламенко, східних танців, школи бойового гопаку тощо. Видовищною подією в ці дні стане й міський фестиваль хорового мистецтва «Пісня над Дніпром», у якому цього року змагатимуться понад 30 найкращих хорових аматорських колективів із усієї України.

Також, 27 та 28 травня на Контрактовій площі відбудеться ІІІ Фестиваль Культури Народів Подолу. Гості ознайомляться з історією життя кожного народу на Подолі, спробують страви національної кухні, візьмуть участь у конкурсах і вікторинах. На дітей чекає насичена розважальна програма, майстер-класи з виготовлення десертів.

Детальну програму заходів, присвячених святкуванню Дня Києва, можна додати до свого особистого google-календаря:

 

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером: (044) 366-80-13