Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Цього року «Київтеплоенерго» замінило більше аварійних мереж, ніж за останні 5 років – Петро Пантелеєв

30 серпня 2019 року, 13:47

У поточному році в столиці замінять понад 100 км аварійних мереж. Цей обсяг перевищує сумарну кількість, що була замінена за останні 5 років, коли теплоенергетичний комплекс перебував в управлінні приватної компанії «Київенерго». Про це сьогодні під час прес-конференції в Київській міській державній адміністрації повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що за рахунок організаційних заходів та високих темпів заміни мереж рівень теплових втрат у мережах вже знизився на 1,5%. У планах підприємства за три роки зменшити втрати тепла в мережах на 7%, а також збільшувати обсяги модернізації трубопроводів, адже щороку необхідно здійснювати заміну не менш як 170 км мереж.

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» на 90% підготувало господарство до старту опалювального сезону. Підприємство продовжує ремонтні роботи, зокрема комплексну модернізацію теплових мереж, а також ремонтувати обладнання. Так, сьогодні відремонтовані 484 котли на 145 теплоджерелах, 1 533 теплових пункти, 12 насосних станцій.

«На фоні цієї потужної роботи особливо гострою є проблема приватних котельних, зокрема, що знаходяться на покрівлях будинків. Існує міф, що котельні на покрівлях будинків – це повна автономія теплопостачання. Ми зараз маємо ситуацію, коли власник відмовляється від утримання цих котелень, адже вони пропрацювали 15-20 років і потребують інвестицій в ремонт і заміну обладнання тощо. У нас вже є три проблемні такі об’єкти, де комерційна організація відмовилась від експлуатації котельні. Під загрозою залишитись без тепла опинились три житлові будинки та дитячий садок. Місто тепер змушене шукати вихід із ситуації, щоб не залишити людей без тепла», – пояснив заступник голови КМДА.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]