Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Цього року в рамках міської програми співфінансування понад сто київських ОСББ та ЖБК виконають енергоефективні роботи, що зменшать витрати на енергоносії

30 липня 2020 року, 14:06

До кінця поточного року в рамках міської програми енергоефективних проектів «70/30%» енергоефективні заходи проведуть у більш як ста київських будинках ОСББ (об’єднань співвласників багатоквартирних будинків) та ЖБК (житлово-будівельних кооперативів). Місто спрямує на це понад 100 млн грн. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Зараз активно ведуться роботи в будинках – встановлюються індивідуальні теплові пункти з погодним регулюванням, утеплюються фасади, ремонтуються електрощитові та мережі тощо. Усі ці заходи мають дві ключові мети – досягти суттєвої економії енергоресурсів та підвищити комфорт будинків», – пояснив Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що Київ лідирує в питанні впровадження енергоефективних програм та проектів.

У столиці працюють дві програми реновації будинків на умовах співфінансування – для ОСББ та ЖБК діє програма на умовах конкурсу «70/30%», а для усіх без винятку будинків, зокрема й тих, де ОСББ чи ЖБК не створені, працює програма «Капремонти».

«Муніципальною програмою співфінансування енергоефективних проектів «70/30%» вже скористалися майже 600 будинків. Зазначу, що самі мешканці інвестували понад 253 млн грн у термомодернізацію своїх будинків. Місто ж надало допомогу в розмірі 516 млн грн», – сказав Петро Пантелеєв.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]