Версія для людей із вадами зору

У 2019 році у Києві запустять пілотний проект спрощеної процедури електронних земельних торгів

25 вересня 2018 року, 9:35

У пріоритеті Департаменту земельних ресурсів – розробка нової методології, у тому числі, проекту законодавчих змін, які дадуть змогу запустити спрощену та відкриту процедуру електронних земельних торгів. Про це в інтерв’ю «OpenKyiv»  повідомив директор Департаменту Петро Оленич.

«Особисто мене надихає успіх публічних електронних закупівель ProZorro. Це дуже вдалий проект Міністерства економіки України. Ми хочемо адаптувати цю діючу модель для проведення електронних земельних аукціонів у Києві. За підтримки депутатського корпусу плануємо запустити пілотний проект у 2019 році», – сказав директор Департаменту.

За його словами, нинішня процедура добору земельних ділянок та виставлення їх на аукціони є надмірно бюрократизованою: згідно з існуючою процедурою, для продажу земельної ділянки або права оренди на неї необхідно витратити мінімум один рік. Тому є гостра необхідність змінювати підходи.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua