Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У 2020 році на придбання квартир для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, місто виділило 50 мільйонів гривень – Марина Хонда

29 січня 2020 року, 10:48

У 2020 році місто заклало 50 мільйонів гривень на придбання квартир для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Київ за рахунок міського бюджету закуповує квартири для дітей сиріт. У 2020 році на ці потреби закладено 50 мільйонів гривень, а за останні два роки 110 дітей-сиріт отримали квартири, придбані за бюджетні кошти. Поряд із тим, у черзі на позачерговий квартирний облік перебуває 368 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», – зазначила Марина Хонда.

Також Марина Хонда додала, що цьогоріч на матеріальну допомогу дітям-сиротам та дітям, над якими встановлено опіку чи піклування, місто заклало 20,3 млн гривень. Ці кошти будуть виплачуватися у формі щомісячної адресної матеріальної допомоги. Таку допомогу в Києві отримають 1345 осіб. Розмір щомісячної матеріальної допомоги складатиме від 1000 до 1500 гривень залежно від категорії.

Виплачуватимуть адресну соціальну матеріальну допомогу на поточні рахунки в банках для виплати пенсій та на рахунки, відкриті у банку, що є учасником проєкту «Муніципальна картка «Картка киянина».

Крім того, місто підтримує і пропагує сімейні форми виховання. Так, у Києві на сьогодні функціонує 26 дитячих будинків сімейного типу, у яких виховується 199 дітей; 34 прийомні родини і 3 патронатні сім’ї. Для популяризації сімейних форм виховання батьки-вихователі тричі на рік отримують матеріальну допомогу у розмірі від 7 до 21 тис. гривень. Усі ДБСТ забезпечуються автомобілями і в 2020 році буде придбано два нові автомобілі для нещодавно відкритих закладів.

Довідково.

На обліку Служби у справах дітей та сім’ї перебуває 2377 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Із них 2181 дитина виховується у сімейних формах. Найбільше дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Дніпровському районі (416 осіб). Найменше – в Печерському (63).

1345 осіб-отримувачів матеріальної допомоги перебувають на забезпеченні Департаменту соціальної політики.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]