Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Департаменті містобудування розповіли про онлайн-ресурси для забудовників

28 липня 2020 року, 14:40

У відкритому доступі є реєстри та кадастри, що допомагають готувати безпечні та правильні з точки зору містобудування проекти будівництва. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник начальника Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, начальник управління адміністративних послуг Юрій Тацій.

«У роботі Департаменту містобудування та архітектури КМДА працівники використовують різні реєстри та кадастри, зокрема і такі, що знаходяться у відкритому доступі», – написав Юрій Тацій.

Він перерахував ресурси, що можуть допомогти забудовникам готувати безпечні та правильні з точки зору містобудування проекти будівництва.

По-перше, це Держгеокадастр – https://land.gov.ua/.

«На сайті кадастру можна знайти ділянку за кадастровим номером або ж дізнатися цей номер. За кожною ділянкою є дані про цільове призначення, вид використання та вид права на земельну ділянку. На карті кадастру є можливість накладати шари, де позначені землі природно-заповідного, лісового фондів, корисні копалини та посіви, а також багато іншої корисної інформації», – прокоментував ресурс Юрій Тацій.

По-друге, це Державний реєстр речових прав на нерухоме майно – https://kap.minjust.gov.ua/.

«В електронному кабінеті цього ресурсу можна отримати інформацію про зареєстровані речові права на об’єкт нерухомості, обтяження прав (іпотеки, застави, рішення суду), правовстановлюючі документи на об’єкт, технічні паспорти будівель та споруд, рішення реєстраторів про реєстрацію та інше. Всю інформацію можна отримати за ідентифікаторами: адресою, кадастровим номером ділянки, реєстраційним номером об’єкта нерухомості, ідентифікаційними даними фізичної або юридичної особи», – зазначив Юрій Тацій.

По-третє, це Єдиний державний реєстр судових рішень – http://www.reyestr.court.gov.ua/.

«За допомогою цього ресурсу за ключовим пошуковим словом можна перевірити, чи наявні судові справи стосовно певної ділянки або нерухомості», – йдеться у пості Юрія Тація.

«У Департаменті містобудування та архітектури ми часто користуємося й неофіційними джерелами, як то Google Maps, супутникові карти Києва. Є й інші гарні ресурси, які в одному місці збирають інформацію щодо повноти дозвільних документів про об’єкти будівництва», – додав Юрій Тацій.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]