Версія для людей із вадами зору

У фестивалі «ПРОФFEST – 2018», проведеному Київським міським центром зайнятості, взяли участь 20 тисяч молодих киян

26 червня 2018 року, 13:01

У профорієнтаційному фестивалі «ПРОФFEST – 2018», який провів Київський міський центр зайнятості, взяли участь 20 тисяч молодих киян. Про це повідомили організатори заходу.

 «Проблеми, які має сучасна молодь на ринку праці носять як об’єктивний, так і суб’єктивний характер, проте багато залежить від позиції самої молодої людини, її готовності до вибору професії, реалістичності у своїх намірах, цілеспрямованості та бажанні розвиватися. Саме тому профорієнтаційний фестиваль «ПРОФFEST – 2018» став знаковою подією для молоді міста Києва», – зазначив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

За його словами, фестиваль був організований та проведений Київським міським центром зайнятості за підтримки соціальних партнерів, роботодавців, навчальних закладів, громадських організацій.

Під час фестивалю учні та студенти відвідували підприємства міста, брали участь у майстер-класах та ярмарках професій тощо.

«ПРОФFEST – 2018» став можливим тому, що в кінці минулого року постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 07.09.2017 № 145 схвалено Програму державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки. Київський міський центр зайнятості долучився до виконання цієї Програми та розпочав профорієнтаційну роботу з молоддю принципово нового формату, орієнтованого на мінімізацію викликів щодо зайнятості, які стоять у перспективі перед учнівською та студентською молоддю», – сказав Віктор Білич.

За його словами, якщо у першій половині минулого року за допомогою центру зайнятості м. Києва отримали профорієнтаційні послуги 21 тисяча молодих киян, то 2018-го року ця цифра сягнула майже 41 тисячу осіб.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua