Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Київському Водно-інформаційному центрі створено «Храм води»

22 грудня 2020 року, 10:26

Цього року в Київському Водно-інформаційному центрі (Музей води) виконали ремонтні роботи, після чого внутрішній простір історичної споруди першого централізованого водогону Києва став сучаснішим. Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко.

«Після проведення ремонтних робіт у Музеї води почав працювати «Храм води», верхній ярус якого оздоблений композицією з молекул води. Середній відображає різні прояви водної стихії і нижній ярус, де переміщаються відвідувачі, оздоблений у світлих тонах, що підкреслює природню чистоту та вразливість води», – зазначив Дмитро Науменко.

За його словами, в оновленому музеї додали сучасні спецефекти, які дозволяють відчути реалістичність подорожі у світ води.

«У Музеї води на відвідувачів очікує екскурс на планету Земля часів, коли тільки сформувався її рельєф, утворилась атмосфера та гідросфера. Інтер’єр підземної частини доповнений можливостями сучасної проекційної техніки та науковим контентом. Відповідними спецефектами доповнено експозицію «Океан» із величезним акваріумом та експозицію «Водовідведення», – повідомив Дмитро Науменко і запросив усіх відвідати оновлений Музей води.

Нагадаємо, що Музей води знаходиться в парку «Хрещатий» за адресою: вул. М. Грушевського, 1-В. Наразі цей заклад працює з дотриманням усіх протиепідемічних заходів: у середу, четвер, п’ятницю – із 10:00 до 16:00, а в суботу та неділю – із 10:00 до 17:00.

Оновлений Музей води

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]