Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві продовжують прибирання снігу: працюють майже 4,5 тисячі працівників керуючих компаній та УЗНів (+фото)

10 січня 2022 року, 10:15

У Києві продовжують прибирання снігу та обробку територій протиожеледними засобами. У дворах житлових будинків працюють 3,5 тисячі працівників комунальних керуючих компаній. Території парків, скверів та інших зон відпочинку розчищають майже тисяча працівників комунальних підприємств із утримання зелених насаджень. Працює 220 одиниць техніки зазначених підприємств.

Загалом для боротьби з наслідками негоди муніципальні керуючі компанії підготували майже 9 тисяч тонн посипальних матеріалів.

Нагадуємо, що з вечора на дорогах, мостах і тротуарах працює 345 одиниць спецтехніки КК «Київавтодор». Серед них 121 одиниця – для очищення тротуарів і велодоріжок.

Варто зазначити, що відповідальність за прибирання від снігу та ожеледиці несуть усі власники, балансоутримувачі та обслуговуючі організації незалежно від форми власності, а дотримання порядку контролюють інспектори благоустрою.

Працівники керуючих компаній та УЗНів прибирають місто від снігу (10.01.2022)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]