Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві провели масштабну толоку: прибрали понад 40 засмічених локацій та вивезли 5 тисяч кубометрів сміття

20 квітня 2019 року, 14:27

Сьогодні у столиці відзначили День довкілля: колективи міської та районних адміністрацій, комунальних підприємств, громадські організації, небайдужі кияни провели наймасштабнішу весняну толоку. Загалом цього дня у Києві працювали на більш як 40 локаціях, а до прибирання долучились майже 9 тисяч людей. У результаті – вивезли 5 тисяч кубометрів відходів. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Дякуємо кожному, хто сьогодні долучився до нашої великої команди небайдужих. Адже ми сьогодні прибирали ті місця, де постійно утворюються стихійні звалища – річки й озера, біля яких сміття мішками викидають невідомі. Ми не просто разом прибираємо, ми спонукаємо відповідальніше ставитись до чистоти й порядку. Навряд чи той, хто сьогодні прибирав, завтра викине папірець чи поліетиленовий пакет просто на дорогу. Ми сподіваємось, що прибрані сьогодні місця залишаться такими надовго», – сказав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Серед місць, де сьогодні прибирали, – Совські ставки, площа Тараса Шевченка та Мінське шосе, парк Володимирська гірка, Пейзажна алея, парк «Наталка», парк ім. Потапова, парк «Супутник», Лугопарк, Паркова дорога, територія Пущі-Водиці, біля річки Либідь, озер Вулик, Срібний кіл, Прірва, на вулиці Пухівській (біля ТЕЦ №6), територія під мостом ім. Патона та інші.

За результатами прибирання з локацій вивезли майже 5 тисяч кубометрів сміття.

Толока на Совських ставках

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]