Версія для людей із вадами зору

У Києві пройде конференція щодо результатів реформ протягом 25-річної співпраці України та США за участю IVLP випускників

30 січня 2018 року, 12:35

8 лютого в КМДА відбудеться конференція «Покоління змін: результати 25-річної співпраці України та США за участю IVLP випускників». Участь у заході візьмуть провідні політики, державні діячі, дипломати, бізнесмени, журналісти та аналітики країни.

Конференція «Покоління змін» проводиться з метою консолідації лідерів громадської думки, які в різні роки незалежності стали випускниками американської урядової програми «Міжнародних відвідувачів-лідерів» – IVLP (International Visitor Leadership Program). А також для зміцнення ділових контактів, встановлення продуктивного діалогу щодо глобальних викликів і внутрішньої ситуації в Україні, ретроспективного аналізу реформ України в рамках 25-річної співпраці двох держав і обговорення подальших економічних і соціальних змін.

Ключові теми дискусій:

  • Реформи економічного розвитку, підприємництва та державного управління.
  • Реформи освіти, науки та культури.
  • Реформи правозахисного сектору та прав людини.
  • Медіа та свобода слова.

Конференція проводиться за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Організатори заходу – Асоціація Digital Ukraine, IVLP Alumni Україна, PR Assistant agency, Міжнародний центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, Колонна зала Київської міської державної адміністрації, 2-й поверх.

Акредитація представників ЗМІ обов’язкова за e-mail: ab@pr-assistant.agency або тел.: (067) 324-16-19.

Початок реєстрації: о 10:00.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua