Версія для людей із вадами зору

У Києві ремонтують просп. Повітрофлотський, а з 1 липня розпочнеться ремонт на б-рі Дружби Народів

30 червня 2017 року, 10:00

Упродовж останніх днів у рамках поточного (середнього) ремонту влаштовано нове дорожнє покриття на проїжджій частині вул. Дарвіна, ділянках вулиць Маршала Тимошенка та Заболотного. Тут, як і на вулицях Братиславській, Симиренка, Обсерваторній, Жмеринській, Світлицького, Протасів Яр, роботи продовжуються. Про це повідомили в КК «Київавтодор».

Окрім того, в рамках капітального ремонту тривають ремонтні роботи на Повітрофлотському проспекті – тут влаштовують нижній шар асфальтобетонного покриття з покращеного матеріалу (полімерасфальтобетону) та ремонтують тротуари.

Тривають роботи й на вулицях Григорія Сковороди, Набережно-Корчуватській, Кільцевій дорозі, а також на 3-х шляхопроводах: біля ст. м. «Нивки», на просп. Науки та Одеському шляхопроводі.

Нагадаємо, що завтра, 1 липня, розпочнеться капітальний ремонт бульвару Дружби Народів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua