Версія для людей із вадами зору

У Києві розпочали демонтаж незаконних літніх майданчиків, що заважають проїзду снігоприбиральної техніки (+фото, відео)

25 листопада 2021 року, 16:08

До початку сезону активних снігопадів у столиці провели інспекцію тротуарів щодо можливості проїзду спецтехніки. Літні майданчики біля закладів харчування, що заважають руху снігоприбиральних механізмів, підлягають демонтажу. КП «Київблагоустрій» розпочало звільнення тротуарів, зокрема сьогодні прибрали на вулиці Малій Житомирській та Симона Петлюри. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Розуміючи, що бізнесу необхідна підтримка під час карантину, цьогоріч облаштування літнього майданчика коштувало символічну одну гривню. Втім договори пайової участі, що дозволяють розміщення, завершились ще 31 жовтня. У власників було два додаткових тижні, аби самостійно прибрати «літники». Конструкції, які залишились на вулицях, потрапляють у доручення на демонтаж», –  прокоментував Тимур Ткаченко.

Він додав, що літні тераси також звужують тротуар та заважають його розчищенню на випадок снігу. Цього року в Києві законно працювали близько 750 відкритих майданчиків, що уклали з містом договори пайової участі на утримання об’єктів благоустрою.

Фахівці КП «Київблагоустрій» вже демонтували два літні майданчики: біля ресторану на Малій Житомирській площею 22,5 кв. м, та біля кав’ярні на Симона Петлюри площею понад 20 кв. м.

«Звертаємось до власників кафе та ресторанів, де працювали тераси, – якнайшвидше прибрати конструкції, термін розміщення яких завершився. Інакше їх доведеться забирати на штрафмайданчик для тимчасового зберігання», – додав директор Департаменту міського благоустрою.

Нагадаємо, через карантинні обмеження цьогоріч літні майданчики розпочали роботу 1 травня, хоча монтувати конструкції місто дозволило з 15 квітня.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua