Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві ще одна велика компанія підписала додаткову угоду з містом щодо якості пасажирських перевезень – Костянтин Усов

01 грудня 2021 року, 15:59

Компанія «Універсал Транс», яка раніше разом із «картелем маршруточної мафії» відмовлялась приймати нові стандарти перевезень у Києві, підписала додаткові угоди з містом за всіма своїми маршрутами. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

«До того вона намагалась заборонити мерії Києва перевіряти свої 248 транспортних засобів, але програла в апеляційному суді, – зазначив Костянтин Усов. – Ми сприймаємо це стримано. Вважаємо, що кожен може стати на шлях виправлення, і місто має оцінювати це позитивно».

За його словами, підписання доводить, що нові стандарти перевезень у місті прийняті більшістю, а у меншості, якщо вона хоче продовжувати працювати, немає іншого варіанту, окрім як змінитися.

Заступник голови КМДА наголосив, що нові стандарти – єдині для всіх, і не є предметом торгу.

«Можна привести під мерію баранів, жирафів, чи навіть ведмедів грізлі, але ми продовжимо вимагати виконання правил, про які оголосили в червні. Пасажирський транспорт має стати цивілізованим, надійним та безпечним», – додав він.

Костянтин Усов також запевнив, що мерія прослідкує, щоб баранів, яких поліція вилучила вчора під час акції протесту під мерією і передала до столичного зоопарку, там добре годували і доглядали.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]