Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві створять новий притулок для постраждалих від домашнього насильства

09 серпня 2021 року, 16:31

У Києві створять ще один притулок для осіб, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства. Заклад розрахований на 15 місць і буде повністю доступним для маломобільних груп населення та людей з інвалідністю. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Уже більше двох років ми ведемо активну роботу із протидії та запобігання насильству, розбудовуємо мережу закладів для допомоги постраждалим. Із початку року в місті зафіксовано 12 890 звернень стосовно домашнього насильства. А в наших «кризових кімнатах» перебувало 140 осіб. Проте після перебування в «кризових» часто в постраждалих є проблема, що їм нікуди йти. Нинішній міський притулок розрахований на 12 місць і практично увесь час він заповнений на 100%. Доцільність нового притулку очевидна, адже крім тривалого часу проживання, постраждалі зможуть отримати юридичну та психологічну допомогу. У нас є відповідне приміщення для створення такого закладу і зовсім скоро тут розпочнуться ремонтні роботи», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що перебувати в притулку постраждалі зможуть разом із дітьми. Для цього там буде створена окрема кімната дозвілля з іграшками та бібліотекою. Усі послуги притулку будуть надаватися безоплатно, але поселення відбуватиметься на підставі направлення від поліції чи соціальних служб та за наявності медичної довідки про відсутність хвороб, які можуть нести небезпеку для інших осіб.

Якщо ви постраждали від домашнього насильства, можете звернутися телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри» за телефонами: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 з мобільного. Також можна звернутися особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу. Також, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся до поліції за телефоном: 102.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]