Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві триває прийом дітей до перших класів

24 травня 2022 року, 9:11

З другого травня столичні школи розпочали прийом до перших класів. До 31 травня триватиме прийом дітей, які мають першочергове право зарахування до закладів освіти, а саме пільгові категорії та ті, хто прописаний в межах обслуговування школи. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Починаючи з першого червня заклади освіти розпочнуть прийом дітей на вільні місця в перші класи і цей процес триватиме до 23 серпня. На сьогодні в багатьох школах більше 20% місць для першачків залишаються вільними», – розповів Микола Поворозник.

Він нагадав, що цьогоріч вступ до перших класів було спрощено. Через те, що від початку війни майже 80% столичних дошкільнят разом з батьками виїхали з Києва, прийнято рішення пом’якшити умови прийому до закладів освіти. Достатньо надати документи у вигляді ксерокопій через довірених осіб або електронною поштою. Необхідні оригінали медичних довідок можна долучити до документів до 23 серпня.

Микола Поворозник наголосив, що до відкриття першого вересня у Києві будуть готуватися всі 425 шкіл.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]