Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві в рамках програми енергоефективних проектів «70/30%» на поточний рік додатково визначили 25 переможців

08 червня 2021 року, 16:57

8 червня конкурсна комісія для проведення конкурсу проектів із реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також у кооперативних будинках (ЖБК) ухвалила рішення про визначення 25 додаткових переможців конкурсу енергоефективних проектів (програма співфінансування «70/30%»), які будуть реалізовані у 2021 році. Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Науменко.

«Можливість додаткового визначення переможців цьогорічного конкурсу виникла у зв’язку з тим, що Київрада ухвалила рішення про внесення змін до бюджету Києва на 2021 рік, яким передбачено виділення додаткових коштів на реалізацію цієї важливої програми на суму 55 млн грн», – зазначив Дмитро Науменко.

Він нагадав, що за результатами засідання, яке відбулось 18 березня 2021 року, конкурсна комісія визначила 67 переможців.

«На реалізацію їхніх енергоефективних проектів у будинках ЖБК та ОСББ місто спрямує 155 млн грн, а ще близько 90 млн грн – це інвестиції співвласників», – сказав Дмитро Науменко.

Перелік ОСББ та ЖБК, які додатково стали переможцями конкурсу доступний за посиланням. Підсумки засідання комісії для проведення цьогорічного конкурсу проектів із реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках Києва, в яких створені ОСББ, а також у кооперативних будинках, що відбулось 18 березня 2021 року – за посиланням. Детальна інформація про Конкурс на сайті Департаменту.

Нагадаємо, що у столиці діє дві муніципальні програми співфінансування, за умовами яких місто оплачує 70% вартості енергоефективних робіт – «70/30%» та «Капремонти». Учать в останній можуть взяти всі будинки, зокрема, й ті, де ОСББ чи ЖБК не створені. Уже близько 600 будинків провели різні види енергоефективних робіт у рамках програм співфінансування. Серед ключових робіт: встановлення або реконструкція індивідуальних теплових пунктів, заміна вікон та дверей на енергоефективні, заміна освітлення, утеплення фасаду тощо. Завдяки цьому будинки за кілька останніх років зекономили майже 200 млн грн на опаленні та гарячій воді.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]