Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві вже 42 котельні «Київтеплоенерго» забезпечені генераторами на випадок відключення електроенергії (+фото)

06 січня 2023 року, 15:36

На сьогодні 42 котельні «Київтеплоенерго» мають можливість працювати на генераторах у випадку відключення електроенергії. Йдеться насамперед про малі квартальні котельні. Перепідключення обладнання до автономного джерела живлення дозволяє звести до мінімуму перерви у наданні послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання. Про це сьогодні, інспектуючи роботу потужного генератора на одній із таких котельних, повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Київтеплоенерго» сформувало достатні резерви палива для забезпечення резервного живлення загальних потреб підприємства.

«Ми перевірили роботу генератора на одній із котельних, від якої тепло отримують 50 будівель, дитячий садок та школа. Генератор потужністю 500 кВт сюди було встановлено 4 січня. Після перепідключення котельні до генератора необхідно виконати повний цикл пуску її обладнання, що оперативно роблять працівники «Київтеплоенерго». Звісно, це передбачає додаткове навантаження на обладнання і на персонал, але дозволяє утримувати оселі киян в теплі», – пояснив Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що столиця продовжує цю роботу і планує усі котельні, потужність яких це дозволяє, оснастити альтернативними джерелами живлення.

«Київ, у тому числі завдячуючи міжнародним партнерам, значно зміцнив теплоенергетичний комплекс на випадок надзвичайних ситуацій. Адже  ми розуміємо, наскільки в фокусі ворога зараз наша інфраструктура. Тому як тільки підприємство отримує генератори у якості технічної допомоги, вони відразу направляються на теплоджерело. Вибір котельні залежить від потужності отриманого генератора, кількості споживачів, соціального значення об’єктів», – сказав заступник голови КМДА.

Огляд котельні, забезпеченої генератором на випадок відключення електроенергії

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]