Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві з початку повномасштабної агресії РФ загинули 222 людини, 889 зазнали поранень. Пошкоджені 36 житлових будинків, 6 шкіл та 4 садочки – Микола Поворозник

18 березня 2022 року, 13:36

У Києві з початку повномасштабної агресії РФ загинули 222 людини, 889 зазнали поранень. Про це під час прес-брифінгу у Ukraine Media Centre Kyiv повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«У Києві з початку повномасштабної агресії РФ загинули 222 людини, із них 60 цивільних. Загинули, у тому числі, 4 дитини. За період воєнних дій у столиці 889 поранених, із них 241 цивільний, у тому числі: 18 дітей, 3 водії швидкої, 1 лікар швидкої», – поінформував Микола Поворозник.

За його словами, від початку війни у столиці ворог пошкодив 36 житлових будинків, 5 приватних садиб, 6 шкіл та 4 садочки.

Пошкоджено фасади, балкони та вікна у 55 будинках.

Утім, як наголосив Микола Поворозник, Київ продовжує оборонятися і жити в умовах воєнного стану.

«Працює інфраструктура міста: комунальники, транспортники, медики та рятувальники. Надаються усі комунальні послуги. У столиці працює комунальний транспорт, продовольчі магазини, аптеки, банки, заправки, автосервіси, зоомагазини та інші заклади. Відновили роботу 35 ярмарків та столичних ринків», – розповів перший заступник голови КМДА.

Нагадаємо, що місто закликає киян бути максимально обережними: не виходити з дому без нагальної потреби, не порушувати правила комендантської години та не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]