Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві за останні 12 днів зафіксовано 144 пожежі в екосистемах загальною площею більше 30 га

04 квітня 2020 року, 14:20

Сьогодні зранку лабораторія КАРС «Київська служба порятунку» провела заміри повітря на наявність перевищень продуктів горіння в різних точках Києва. Оскільки вже другий тиждень поспіль кияни жаліються на запах гарі в повітрі, який особливо відчутно вночі та вранці. Заміри лабораторії показали перевищення продуктів горіння на всій території столиці. Це є результатом великої кількості пожеж в екосистемах Києва та Київської області.

Лише за останню добу у Київський області зафіксовано 124 пожежі загальною площею 135 га. Завдяки злагодженим діям рятувальників усі пожежі ліквідовано.

У Києві за останні 12 днів зафіксовано 144 пожежі в екосистемах загальною площею більше 30 га. Продовжується ліквідація пожежі на вул. Пухівська на площі 0,7 га. На вул. Івана Виговського зафіксовано тління трави після пожежі на площі 2 га.

Вогнеборці невпинно ведуть боротьбу з пожежами в екосистемах. Пожежі в екосистемах дуже складні й небезпечні, адже велику площу займання досить важко локалізувати. У кожної пожежі є свої наслідки: загибель звірів, забруднення повітря, зниження родючості землі. Один із наслідків ми щодня відчуваємо, коли закриваємо вікна і не маємо можливості провітрити квартиру – це все результат пожеж в екосистемах Києва та Київської області.

Ще раз наголошуємо і закликаємо бути відповідальними, берегти природу і не провокувати пожежі в екосистемах! Підпали, паління сміття, листя – це порушення закону, яке тягне за собою штрафи та кримінальну відповідальність

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]