Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві збільшується кількість порушень ПДР та паркування – неправильно припарковані авто будуть евакуйовані

08 червня 2022 року, 8:15

У Києві збільшується кількість порушень правил дорожнього руху та, зокрема, паркування. Автомобілі, які припарковані з порушенням будуть евакуйовані. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«У Києві з 16 травня за рішенням Київради відновлено оплату за паркування. Паркування платне у будні з 8:00 до 22:00. В інший час у будні та у вихідні паркування безкоштовне», – розповів Микола Поворозник.

Оплатити за паркування можна через «Київ цифровий» (https://kyiv.digital/start). У застосунку оплата нараховується, доки триває паркування, незалежно від місцезнаходження авто.

«На муніципальних паркінгах не приймають оплату готівкою. Лише через застосунок. Під час повітряної тривоги інспектори не мають права штрафувати водіїв. Тому не нехтуйте сигналам тривоги, дотримуйтеся правил дорожнього руху, швидкісного режиму у місті та не створюйте аварійних ситуацій», – сказав Микола Поворозник.

Він також закликав водіїв пропускали машини з гуманітарною допомогою, поліції, «швидкої» та рятувальників.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]