Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У ніч з 24 на 25 серпня столичне метро подовжить роботу на 2 години

19 серпня 2021 року, 15:30

У зв’язку з відзначенням у місті Києві Дня Державного Прапора України та 30-ої річниці незалежності України в Києві, 23-24 серпня заплановані зміни у роботі столичного метрополітену.

Так, 23 серпня протягом дня закриють вхід та вихід станції метро «Золоті ворота», який розташований на вул. Володимирській.

24 серпня від початку руху до 13:00 закриють вхід та вихід станції метро «Майдан Незалежності» та перехід між станціями «Майдан Незалежності» та «Хрещатик» (проїзд потягів здійснювати без зупинки на станції «Майдан Незалежності»).

24 серпня з 8:00 до 13:00 закриють вхід та вихід станції метро «Хрещатик», який розташований на Алеї Героїв Небесної Сотні.

Також у ніч проти 25 серпня метрополітен продовжить роботу на 2 години.

У разі необхідності 24 серпня перед початком урочистого концерту (початок концерту о 18:30), в залежності від пасажиропотоку, можливе обмеження (закриття) на вхід для пасажирів станції метро «Олімпійська». Також після закінчення концерту, в залежності від пасажиропотоку, можливе обмеження (закриття) входу станцій метрополітену «Олімпійська», «Площа Льва Толстого» і «Палац Спорту».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]