Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У парку «Перемога» заклали капсулу, де встановлять меморіальний знак полеглим воїнам АТО (+фото)

11 жовтня 2020 року, 15:30

У столичному парку «Перемога» заклали капсулу, де встановлять меморіальний знак полеглим воїнам АТО. Знак вшановуватиме загиблих воїнів Дніпровського району. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«В Києві 31 тисяча учасників АТО. Як для майже трьохмільйонного міста, то цифра здається невеликою. Але за кожним воїном є ще родини, дружини, матері, діти. Кількість людей, яких зачепила війна – величезна. Тому для мене це не просто камінь – це об'єкт, який має нас навчити бути вдячними. Люди, які не були в АТО, не розуміють, що там відбувається. І цей знак змусить кожного замислитись про ці події. Це буде нагадуванням про те, що хлопці пішли захищати нас усіх і саме завдяки ним, ми можемо жити в спокійному місті, без пострілів, без вибухів. Я вдячна їм усім та вдячна ініціаторам за ідею встановлення цього пам'ятника», – зазначила Марина Хонда.

Макет меморіального знака зараз перебуває на обговоренні з громадськістю. Поряд зі знаком також буде проведено облаштування території.

Довідково.

В Києві перебуває на обліку 30476 учасників АТО/ООС. Загинуло або померло 397 учасників бойових дій на сході України.

В Дніпровському районі проживає 1934 учасники АТО/ООС. Загиблих та  поранених в ході проведення АТО/ООС 35 та 27 осіб відповідно.

Закладання капсули у парку «Перемога», де встановлять меморіальний знак полеглим воїнам АТО

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]