Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Печерському районі відреставрують пам’ятку національного значення – Наводницьку башту

21 жовтня 2021 року, 16:49

Київська міська рада надала в постійне користування земельну ділянку Національному історико-архітектурному музею «Київська фортеця» з метою реставрації Наводницької башти (Башти № 4). Земельна ділянка розташована на вулиці Старонаводницькій, 2, її площа становить 0,8585 га. Таке рішення було прийнято сьогодні, 21 жовтня, на пленарному засіданні Київради.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, Наводницька башта будувалась для військових потреб у 1833-1839 роках та виконувала роль оборонної казарми для армійських рот. У 90-х роках було закрито військову частину, яка там базувалася, тому вежа зазнала руйнування.

«Минулого року в будівлі розпочали ремонтні роботи з метою запобігання її знищенню. Прийняття рішення дозволить розпочати повномасштабний процес реставрації пам’ятки національного значення, де у подальшому планується створити сучасний музейно-мистецький комплекс із творчими майстернями та акустичним залом», – зазначив Михайло Терентьєв.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]