Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У рамках нової програми розвитку системи цивільного захисту в столиці планують збудувати нове пожежне депо на Троєщині та придбати нову техніку – Петро Пантелеєв

19 лютого 2020 року, 17:22

Цього року стартувала нова трирічна Міська цільова програма цивільного захисту до 2022 року, у рамках якої планують збудувати нове пожежне депо та оновити матеріально-технічну базу рятувальних служб. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час передачі рятувальним службам Києва телескопічних підіймачів та комплектів дихальних апаратів, що були придбані містом.

«Виконуючи нову цільову програму, ми продовжимо переоснащувати рятувальників, міняти застарілу техніку й обладнання на нове – сучасне й надійне. У Деснянському районі, на території житлового масиву Троєщина, маємо намір збудувати нове пожежне депо. На Троєщині проживає багато людей, але повноцінної пожежної частини, що обслуговувала цю територію, немає. Також плануємо створити нові сучасні водолазно-рятувальні пункти із відповідним сучасним спорядженням та технікою», – пояснив Петро Пантелеєв.

Також передбачені видатки на придбання спеціальних пожежних автомобілів, захисного одягу, апаратів захисту органів дихання та комплектуючих, аварійно-рятувального обладнання.

Слід зауважити, що в рамках міської програми у 2018 році придбано 6 рятувальних автомобілів, у 2019 – 3 пожежні телескопічні підіймачі зі сполученою драбиною висотою підйому 30-35 метрів. Торік здійснено ремонт 5-ти автоцистерн, 3-х автодрабин та 1-го автомобіля повітряно-пінного гасіння. Здійснено поточний ремонт і технічне обслуговування транспортних засобів аварійно-рятувальної техніки. Для зміцнення матеріально-технічної бази підрозділів ГУ ДСНС України у м. Києві, придбано 109 комплектів бойового одягу, 8 дихальних апаратів на стисненому повітрі та паливно-мастильні матеріали.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]