Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У разі надзвичайної ситуації бюветні комплекси столиці під’єднають до генераторів для забезпечення киян питною водою

11 листопада 2022 року, 14:11

У разі виникнення надзвичайної ситуації бюветні комплекси, що можуть бути знеструмлені, планується під’єднати до генераторів. Про це повідомляє спеціалізоване водогосподарське комунальне підприємство «Київводфонд».

Бюветні комплекси вже стали резервним джерелом води для містян 31 жовтня, в один із днів масованих атак з боку росії, коли інфраструктурні об’єкти в області зазнали пошкоджень – і значна частина споживачів залишилась без послуги централізованого водопостачання. Бювети підключили до генераторів і люди змогли запастись водою.

Підприємство продовжує підготовчі роботи для максимально оперативного переключення бюветів до генераторів. Проведено спільні навчання фахівців «Київводфонду», керуючих компаній та головного управління ДСНС у місті Києві.

Однак зверніть увагу, що під час планових відключень електроенергії, що тривають до 4 годин, бювети до генераторів не під’єднуються. Просимо врахувати цю інформацію, коли плануєте набирати воду з бюветів. Слідкуйте, будь ласка, за графіком відключень електроенергії ДТЕК у вашому районі та обов’язково робіть запаси питної води в оселі.

У місті працює понад 180 бюветів. Роботу 157 з них забезпечує СВКП «Київводфонд».

Працюючі бювети можна знайти на мапі на сайті СВКП «Київводфонд».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]ivcity.gov.ua