Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Шевченківському районі з’явився «Канадський сквер» на знак підтримки дружніх взаємовідносин між народами Канади та України

14 липня 2022 року, 18:06

Зеленій зоні на вулиці Костьольній у Шевченківському районі присвоїли назву «Канадський сквер» на знак підтримки дружніх взаємовідносин між народами Канади та України.  Таке рішення прийняла сьогодні на пленарному засіданні більшість депутатів Київради.

Ініціатором проєкту рішення щодо присвоєння зеленій зоні назви «Канадський сквер» виступив Київський міський голова Віталій Кличко.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, дружба та співробітництво України і Канади з кожним днем укріплюється. 

«Сьогодні ми не просто присвоюємо назву скверу, ми зміцнюємо наші дружні зв’язки. Протистояти ворогу українцям допомагають міжнародні організації та уряди демократичних країн. Ми вдячні канадським партнерам за сталу підтримку на дипломатичному фронті, а також  надану гуманітарну допомогу. Міцні зв’язки між народами не розірвуться, допоки ми лишаємось вірними ідеалам свободи. Київ відкрито засвідчує свою дружбу та подальшу співпрацю з Канадою», – сказав Володимир Бондаренко.

Він додав, що «Канадський сквер» є красивою та облаштованою зеленою зоною, в якій мешканці щоденно проводять вільний час.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]