Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці нагородили представників соціального підприємництва, благодійних та громадських організацій, комунальних установ (+фото)

27 червня 2024 року, 16:24

У столичній мерії привітали з Міжнародним днем соціального бізнесу представників соціального підприємництва, благодійних і громадських організацій, комунальних установ. Від імені Віталія Кличка Почесні грамоти та Подяки Київського міського голови вручив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«У столичній мерії ми вперше об’єднали соціальних підприємців, представників влади, громадських і благодійних організацій для їх спільної боротьби з новими викликами суспільства. Для мене велика честь вручати Подяки та Почесні грамоти представникам бізнесу, неприбуткових організацій і комунальних установ, які зробили вагомий внесок у розвиток соціального підприємництва у столиці. Ці нагороди підкреслюють важливість ролі, яку відіграють такі люди в нашому місті. Їхні зусилля спрямовані на покращення якості життя містян, на підтримку тих, кому це найбільше потрібно», – сказав Валентин Мондриївський. 

Він зазначив, що в умовах війни вони продовжують працювати, сплачувати податки та давати місту ресурс для відновлення й розвитку. Адже роль соціального підприємництва полягає у виробництві доступних товарів і послуг, які задовольняють потреби малозахищених верств населення і сприяють створенню нових робочих місць.

«У співпраці, шляхом підвищення соціальної відповідальності, ми досягнемо вагомих результатів, наблизимо нашу Перемогу, створимо ефективне бізнес-середовище та відновимо сталий економічний розвиток Києва», – наголосив Валентин Мондриївський.

Нагородження у столичній мерії до Міжнародного дня соціального бізнесу (фото – КМДА, Любов Голуб’ятнікова)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]