Версія для людей із вадами зору

У столиці оновлять рухомий склад громадського транспорту – Микола Поворозник

19 квітня 2018 року, 15:11

Комунальне підприємство «Київпастранс» візьме участь у проекті «Міський громадський транспорт України» шляхом залучення коштів позики Європейського інвестиційного банку. Основна мета залучення позики – оновлення рухомого складу КП «Київпастранс». За відповідне рішення проголосували депутати Київради під час пленарного засідання.

«Мова йде про надання дозволу на залучення кредиту від Європейського інвестиційного банку в розмірі 50 млн євро на закупівлю автобусів, трамваїв і вагонів київського фунікулеру. Відсоткова ставка не перевищує 2,5% річних у євро, термін залучення коштів – від 5 до 22 років з дати останньої вибірки кожного траншу. Використання цих коштів триватиме під контролем та егідою безпосередньо Європейського інвестиційного банку. Це рішення також погоджено з Міністерством фінансів та Міністерством інфраструктури», – зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час виступу на пленарному засіданні.

За його словами, участь КП «Київпастранс» у проекті «Міський громадський транспорт України» дасть можливість осучаснити та придбати:

  • 17 сучасних модульних трамвайних вагонів довжиною 30-34 метри, пристосованих для обслуговування пасажирів із інвалідністю;
  • 112 автобусів великої та особливо великої місткості з низьким рівнем підлоги;
  • обладнання для реконструкції фунікулера із заміною тягового обладнання, кабін, систем управління тягою та систем безпеки і зв’язку.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua