У столиці оперативно чистять вулиці та тротуари від снігу – Микола Поворозник

19 січня 2018 року, 18:19

Прибирання вулиць і тротуарів у столиці відбувається в оперативному режимі. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час прямого ефіру на телеканалі «NewsOne».

«Ми очікували більш масштабного снігопаду, тому техніка в останні дні працювала в черговому режимі», – зазначив Микола Поворозник.

Він зауважив, що відслідковувати роботу техніки можна онлайн на сайті clean.kyivcity.gov.ua. Моніторинг ситуації на дорогах міста цілодобово проводить Київський міський оперативний штаб із ліквідації надзвичайних ситуацій на базі Центру організації та безпеки дорожнього руху м. Києва.

«На інтерактивній карті видно як техніку, що працює, так і ту, що наразі в режимі очікування. Зараз уже 500 одиниць техніки обладнані GPS-трекерами і кожен охочий може слідкувати за її роботою», – зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Уже не вперше під час погіршення погодних умов було прийнято рішення про заборону в’їзду до міста великогабаритного транспорту. Це дозволило розвантажити головні артерії столиці для своєчасного та безперешкодного подолання наслідків негоди. Для водіїв вантажівок розгорнули пункти обігріву на випадок тривалих снігопадів, де вони можуть зігрітися, випити чаю та кави», – зауважив Микола Поворозник.

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13