Версія для людей із вадами зору

У столиці створять Опіковий центр європейського зразка

22 березня 2016 року, 17:05

У Києві на базі Міського центру термічних уражень та реконструктивно-відновлювальної хірургії клінічної лікарні № 2 міська влада планує створити Опіковий центр європейського зразка. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник під час візиту до Київської міської клінічної лікарні № 2.

«Центр термічних уражень та реконструктивно-відновлювальної хірургії є унікальним і залишився один в Україні. Наразі він потребує особливої уваги, оскільки тільки тут пацієнти, що постраждали від опіків полум’ям, термічних та хімічних уражень, опіків дихальних шляхів та холодових травм, можуть отримати висококваліфіковану допомогу. Крім того, тут надають допомогу постраждалим під час бойових дій у зоні проведення АТО. Зі свого боку міська влада надає максимальну підтримку цьому медичного закладу», – розказав Микола Поворозник.

Під час візиту, за сприяння заступника голови КМДА Миколи Поворозника, в лікарню передано благодійну допомогу: багатофункціональні медичні ліжка, приліжкові столики, матраци, інвалідні візки, стільці для інвалідів, допоміжні медичні матеріали (пелюшки, підгузки), дитяче харчування, медичні інструменти, медичний одяг, постільну білизну та рушники.

«Ці засоби допоможуть пацієнтам з більшим комфортом пройти реабілітаційний період після важких операцій та повністю одужати», – зауважив Микола Поворозник.

БІльше фото події у галереї

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua