Версія для людей із вадами зору

У столиці відбудеться семінар-нарада «Перспективи реалізації соціально-корекційної програми у світлі реформи правових органів»

26 лютого 2016 року, 12:20

У вівторок, 1 березня 2016 року, о 15:00 у столиці відбудеться семінар-нарада «Перспективи реалізації соціально-корекційної програми у світлі реформи правових органів».

Учасниками заходу є відповідальні особи за реалізацію соціально-корекційної програми з особами, які вчинили домашнє насильство, представники Міністерства соціальної політики, Національної поліції України, КМЦС «Родинний дім» та районних центрів сім’ї.

Метою проведення заходу є ознайомлення фахівців зі змінами в законодавчій базі та алгоритмах взаємодії спеціалістів різних структур у рамках реалізації соціально-корекційної роботи з особами, які скоїли насильство в сім’ї.

 

Місце проведення заходу: вул. Салютна, 11-А

Реєстрація та додаткова інформація за тел.: (093) 706 83 40

(начальник відділу з гендерних питань КМЦС «Родинний дім» Ольга Тітова)

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua