Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

У столиці відбулась святкова зустріч із учасниками бойових дій Другої світової війни

03 травня 2018 року, 18:30

Сьогодні у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулась святкова зустріч з учасниками бойових дій Другої світової війни, представниками громадських організацій ветеранів війни та праці з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Про це повідомили у Департаменті соціальної політики КМДА.

«Із нагоди відзначення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення у 2018 році з бюджету міста Києва буде надано одноразову адресну соціальну матеріальну допомогу окремим категоріям соціально незахищених верств населення, ветеранам війни міста Києва», – повідомив директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

За його словами, залежно від категорії отримувачів розмір одноразової адресної матеріальної допомоги становитиме від 300 до 700 гривень. Відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації, заплановано виплату одноразової матеріальної допомоги 82 700 особам окремих категорій соціально незахищених верств населення, ветеранам війни на загальну суму 30 902,0 тис. грн.

Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни, які ціною власного життя захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах, а завойована старшим поколінням Перемога сьогодні надихає на нові звершення, зміцнює дух, допомагає долати труднощі та йти вперед.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua