Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці за внесок у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році нагородили молодь та співробітників Київської міської ради

07 грудня 2021 року, 18:07

Церемонія нагородження молоді та співробітників Київської міської ради з нагоди Дня місцевого самоврядування відбулась у Колонній залі. Дипломи лауреатів Премії Київської міської ради, а також Почесні нагороди Київського міського голови вручили мер столиці Віталій Кличко та заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За словами Володимира Бондаренка, необхідно розвивати місцеве самоврядування, адже воно є основоположним елементом у державотворенні.

«Я хочу подякувати всім, хто щоденно працює над розвитком місцевого самоврядування. Київ – дійсно флагман змін. Це заслуга мера міста Віталія Кличка, Київської міської ради, в тому числі депутатського корпусу попереднього скликання. Наразі ми реформуємо положення про громадський бюджет, електронні петиції, місцеві ініціативи, публічні консультації, а також ефективно співпрацюємо з Радою Європи в Україні», – зазначив Володимир Бондаренко.

Володимир Бондаренко додав, що завдяки стабільній роботі міської влади іноземні міста почали переймати досвід щодо покращення системи міського управління.

«Столиця наразі дає поштовх до змін. Триває розбудова європейської столиці, яка наразі вже є взірцем для міст України. Вже в наступному році у Київській міській раді діятиме програма стажування молоді, а також вперше в історії міста буде обрано молодіжну раду. Цих нововведень очікує територіальна громада, і ми разом з колегами щоденно працюємо над їх реалізацією», – наголосив заступник міського голови – секретар Київської міської ради.

Премії Київської міської ради за внесок у розвиток місцевого самоврядування отримали близько 20 молодих киян, а також понад 30 співробітників Київської міської ради отримали почесні нагороди Київського міського голови.

Вручення нагород до Дня місцевого самоврядування

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]