Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«У цивілізованому світі немає місця сьогоднішнім маршруткам. І це ще раз підтвердило соціологічне дослідження», – Ілля Сагайдак

18 липня 2016 року, 16:20

У Київському міжнародному інституті соціології розрахували середньозважені показники зручності міського транспорту. За результатами дослідження, маршрутки посіли останнє місце у рейтингу громадського транспорту. Про це повідомив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак, коментуючи результати соціологічного опитування.

«Це спричинено незадовільним станом рухомого складу, відсутністю мінімального комфорту, перевантаженістю маршрутних таксі, – пояснив Ілля Сагайдак. – На багатьох маршрутах з рухомим складом малого класу пасажиропотік у пікові години перевищує провізну здатність, що призводить то тисняви та дискомфорту пасажирів».

За його словами, результати аналізу оцінок транспорту показали, що на першому місці стоять ті типи переміщень, які є індивідуальними і не потребують узгодження із зовнішніми факторами. Такими типами переміщень є автомобіль та пішохідні переміщення.

Громадський транспорт в рейтингу опинився практично поруч, і очікувано у цьому списку лідирує метро. Цікаво, що рейтинг міської електрички є найвищим після метрополітену. Фахівці припускають: через не дуже зручний графік та низьку доступність міською електричкою користуються лише ті люди, яким це справді найзручніше за всі інші види транспорту.

«Громадський транспорт має змінити своє обличчя, і це точно не обличчя розваленої маршрутки з хамовитим водієм, – впевнений Ілля Сагайдак. – У цивілізованому світі немає місця сьогоднішнім маршруткам. І це ще раз підтвердило соціологічне дослідження».

Заступник голови КМДА зазначив, що міська влада піде на зустріч тим приватним перевізникам, які готові замінити свій транспорт на якісні 12-метрові автобуси, що відповідатимуть усім критеріям безпечного та комфортного перевезення пасажирів, сучасним вимогам надання сервісу та частоті перевезень.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]