Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У зв᾽язку з ремонтом на вулиці Героїв Дніпра тимчасово змінено тролейбусні маршрути №№ 44, 32 (схеми)

17 жовтня 2016 року, 12:50

У зв’язку з проведенням робіт із асфальтування на вул. Героїв Дніпра на ділянці від вул. Зої Гайдай до просп. Оболонського з 10:00 до 20:00 17 та 18 жовтня рух тролейбусів маршруту № 32 тимчасово закривається. Окрім того, буде внесено зміни у трасу слідування тролейбусів маршруту № 44. Про це інформують у КП «Київпастранс».

Так, тролейбуси маршруту № 44 курсуватимуть наступним чином:
• 17 жовтня рух тролейбусів маршруту № 44 в напрямку вул. Північної організовано за трасою: просп. Степана Бандери – просп. Героїв Сталінграда – вул. Олександра Архипенка – вул. Йорданська – вул. Малиновського – вул. Тимошенко – просп. Героїв Сталінграда – вул. Північна;

• 18 жовтня рух тролейбусів маршруту № 44 в напрямку просп. Степана Бандери буде організовано за трасою: вул. Північна – просп. Героїв Сталінграда – вул. Тимошенко – вул. Малиновського – вул. Йорданська – вул. Олександра Архипенка – просп. Героїв Сталінграда – просп. Степана Бандери.

Для забезпечення належного обслуговування пасажирів збільшується кількість рухомого складу на автобусному маршруті № 99 відповідно до наявного пасажиропотоку.
Також на зазначений період до послуг пасажирів працюють трамваї маршруту № 16 та тролейбуси маршруту № 44.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]