Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Увечері 22 серпня на двох вулицях у центрі Києва обмежать рух у зв’язку із проведенням фестивалю «Ковчег «Україна» до 30-річчя незалежності

13 серпня 2021 року, 15:14

Увечері 22 серпня в центрі Києва обмежать рух у зв’язку із проведенням фестивалю «Ковчег Україна: десять століть української музики в одному концерті, музична подія року».

Фестиваль триватиме з 21:00 до 23:00 22 серпня на Михайлівській площі. Ініціативу Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти підтримано розпорядженням КМДА № 1771.

За інформацією організаторів, захід до 30-річчя незалежності України поєднає традиційну і класичну музику, шедеври українського образотворчого мистецтва і новітні технології.

У зв’язку із проведенням заходу 21 та 22 серпня буде обмежено рух всіх видів транспорту вулицею Михайлівською (від Михайлівської площі до Михайлівського провулку) та вулицею Великою Житомирською (від перехрестя з вулицею Володимирською до Михайлівської площі) з 20:30 до 23:30.

Також, будуть внесені зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту, шлях яких проходить вулицями, де буде проводитися захід, відповідно до схеми організації дорожнього руху.

Монтаж конструкцій та обладнання для проведення фестивалю будуть здійснювати із 13 серпня до 22:00 18 серпня. Демонтаж – із 18:00 23 серпня до 22:00 27 серпня.

Як зазначають організатори, «Ковчег «Україна» – це понад 20 шедеврів української музичної спадщини: «золоті» і «платинові» сингли за останні десять століть.

У концерті братимуть участь великий симфонічний оркестр, два хори – чоловічий і жіночий, 8 солістів, 5 музичних гуртів.

У музичну команду «Ковчегу» входять відомі українські гурти і солісти – «ДахаБраха», «Хорея Козацька», «Курбаси», Уляна Горбачевська, а також Молодіжний симфонічний оркестр під орудою Оксани Линів, Національна чоловіча капела «Дударик», Київський дівочий хор ім. Лисенка, оперні солісти – сопрано Оксана Нікітюк і тенор Назар Тацишин.

Особлива гостя концерту – 85-річна співачка з Полісся Домініка Чекун – хранителька традиції ритуального співу Полісся. Спеціально до події Сергій Жадан та гурт «ДахаБраха» написали пісню – легенду про Ноя на український лад.

22 серпня до «Ковчегу» приєднаються зірки української сцени, зокрема солістка гурту The Hardkiss Юлія Саніна, Wellboy, Джамала, Святослав Вакарчук та інші.

Музичну програму буде супроводжувати мультимедійна інсталяція з використанням новітніх технологій – голографічні проекції, AR-ефекти доповненої реальності. Відеоряд складатиметься з шедеврів традиційного мистецтва України.

Сцена з підйомними механізмами нагадуватиме обриси корабля-ковчега

Вхід вільний.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]