Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Увечері 5 червня обмежать рух на Володимирській вулиці та Володимирському узвозі через концерт «Зірки світової опери» (+зміни руху транспорту)

04 червня 2021 року, 12:56

5 червня о 19:30 на Софійській площі відбудеться open-air гранд-концерт «Зірки світової опери». Проект підтримано розпорядженням КМДА № 1215.

На час проведення заходу передбачено обмеження транспортного руху вздовж Володимирського проїзду (від перехрестя з вулицею Володимирською до перехрестя з вулицею Малою Житомирською), а також на вулиці Володимирській (від перехрестя з вулицею Рейтарською до перехрестя з вулицею Великою Житомирською).

За повідомленням Департаменту транспортної інфраструктури, із 19:30 до 21:30 у зв’язку із проведенням заходу змінить рух тролейбуси маршрутів №№ 6, 16, 18.

Рух тролейбусів у цей час буде організовано:

  • тролейбуси маршруту № 6 – від Мінського масиву до ст. м. «Лук’янівська»;
  • тролейбуси маршрутів №№ 16, 18 – відповідно від вул. Туполєва та вул. Сошенка до Повітрофлотського шляхопроводу.

Нагадуємо, що в першій половині дня 5 червня за маршрутом проведення спортивно-масового заходу «Всеукраїнський велодень в Києві» буде обмежено рух транспорту. Також змінить рух громадський транспорт.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]