Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Увечері 5 жовтня на Хрещатику обмежать рух під час відкриття фестивалю театрів ляльок

01 жовтня 2019 року, 13:06

Цієї суботи, 5 жовтня, у центрі Києва відбудуться святкові заходи з нагоди відкриття Київського міжнародного фестивалю театрів ляльок «pUp.pet». У зв’язку із цим із 19:00 до 20:00 на вулиці Хрещатик (від Європейської площі до перетину вулиць Хрещатик і Михайлівської) передбачено обмеження руху всіх видів транспортних засобів. Про це йдеться у розпорядженні КМДА № 1722.

Зокрема, запланована святкова хода з 19:00 до 20:00 за маршрутом: вул. Хрещатик, 4 – Майдан Незалежності – вул. Хрещатик, 36. А також із 20:00 до 22:00 – вулична вистава-феєрія на вул. Хрещатик, 36.

Нагадаємо, що IIІ Київський міжнародний фестиваль театрів ляльок «pUp.pet», який триватиме із 5 до 9 жовтня в Києві, один із масштабніших у Європі та найбільший серед фестивалів театрів ляльок України. Мистецький форум збере у столиці України учасників із 18 країн світу. Зі своїми найкращими виставами до Києва приїдуть театральні колективи Білорусі, Бельгії, Грузії, Ірану, Іспанії, Італії, Китаю, Колумбії, Литви, Німеччини, Польщі, Сербії, Угорщини, України, Франції, Хорватії, Швеції та Японії.

Кияни та гості столиці зможуть переглянути більше 20 вистав, що відбуватимуться на сценах чотирьох театрів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]