Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

В Оболонському районі побудують 2 артезіанські свердловини малої продуктивності

08 квітня 2021 року, 13:52

В Оболонському районі побудують дві артезіанські свердловини малої продуктивності, що дасть змогу забезпечити значну частину місцевих мешканців якісною питною водою. Відповідні роботи передбачено розпорядженнями КМДА № 788 і № 789.

Так, артезіанські свердловини заплановано облаштувати на проспекті Героїв Сталінграда, 14/16, а також на Оболонському проспекті, 14-Б.

Будівництво мають здійснити у 2021 та 2022 роках. Замовником робіт визначено спеціалізоване водогосподарське комунальне підприємство «Київводфонд».

Цього року підприємство забезпечить розроблення проєктної документації, проведення її експертизи та затвердження.

Генеральну проєктну та підрядну будівельні організації буде визначено згідно з вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» з використанням електронної системи закупівель ProZorro.

Нагадаємо, що цього року на Голосіївському проспекті, 5-15 відкрили новий бюветний комплекс глибиною 255 м Юрського водоносного горизонту. Такі ж сучасні бювети (з водорозбірними кранами, сучасною системою подачі води з кнопками та підігрівом «антилід»,) збудовано ще в п’яти районах міста.

Знайти найближчий бювет із артезіанською водою поруч зі своїм будинком можна на карті бюветних комплексів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]