Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: 1,5 млрд грн у 2021 році спрямовано на муніципальні надбавки та премії столичним освітянам

22 грудня 2021 року, 16:15

У 2021 році майже 40% з місцевого бюджету столиці додано до державної субвенції на заробітну плату педагогічним працівникам. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський під час колегії Департаменту освіти і науки КМДА.

«За рахунок коштів бюджету міста Києва працівникам галузі «Освіта» збережено та в повному обсязі щорічно виплачується муніципальна надбавка. Крім того, вже четвертий рік працівники шкіл отримують премію до Нового року. Як результат, середній розмір зарплати вчителя школи у Києві складає 20,2 тис. грн. Це на 30-35% більше, ніж зарплатня вчителів на решті території України. Загалом у 2021 році з міського бюджету на муніципальну надбавку та премію для освітян спрямовано понад 1,5 млрд грн», – заявив Валентин Мондриївський.

Освітня галузь у столиці є пріоритетною і на неї спрямовується майже 40% бюджету міста. І це, насамперед, є вкладом у підвищення якості освітніх послуг.

«Розуміючи високі запити громади Києва на якісну освіту, четвертий рік поспіль Київ виділяє з міського бюджету безпрецедентну суму на Нову українську школу (НУШ). Таких інвестицій в освіту не вкладає жоден регіон України. За останні чотири роки на реалізацію освітньої реформи НУШ на рівні початкової школи місто додало коштів у 6,5 рази більше, ніж передбачено умовами співфінансування, а загалом виділено майже 900 млн грн. Це дозволило обладнати, відповідно до всіх стандартів НУШ, 4,3 тис. навчальних кабінетів та робочі місця учня і вчителя», – підкреслив Валентин Мондриївський.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]