Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: «Наступного року запрацює Інформаційна база пам’яток, де буде впорядкована вся інформація про пам’ятки міста»

17 грудня 2019 року, 9:36

Інформаційна база пам’яток Києва запрацює вже наступного року. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський під час Міжнародного форуму «Майбутнє Києва».

«Ми працюємо над проектом, який має синхронізувати усю наявну інформацію про пам’ятки культури столиці. До цього часу у місті не було повністю зведеної єдиної бази культурної спадщини, яка б надавала інформацію з технічного стану об’єкту, наявності приписів і такого іншого. Зараз ми на фінішній прямій із наповнення цього реєстру і вже у наступному році у повному обсязі представимо її. Це крок назустріч громадськості, яка зможе здійснювати публічний контроль за збереженням таких об’єктів», – повідомив Валентин Мондриївський.

База включатиме низку розділів, серед яких: місцезнаходження об’єкту; охоронний номер; категорія об’єкту (пам’ятка історії, ландшафту, мистецтва, містобудування, архітектури тощо); технічний стан; статус об’єкту і форма власності та власник (якщо це приватна власність); судові справи (якщо є) тощо.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]